פנימיות האדם 1020

אתה יכול ליצור תמורה לקיומו של העצמי. 

הכוונה באמת להרגיש את קיומנו בני ברוך, יש לנו הגוף הפיזי שלנו להיות בחיים. הגוף שלנו מורכב מעשרות איברים, טריליון תאים ורכיבים. יחד איתנו לדור בכפיפה אחת עם טריליון מיקרואורגניזמים הנדרשים לתפקוד אופטימלי שלם. בכל מקום סביב המקום שני יש מספר ענק של מקרים, תהליכים - גדל ומתכווץ, להתחיל ומוות, יישומי מערכות יחסים ופרידות, הצריכה וגירוש, וכו '- כל מה שקורה בגוף שלנו בקלות מחוסר הכרה. לעתים קרובות אנו מרגישים שרכיבים היחידים של הגוף ברגע שהם תקלה, או רוצים, עדיין אנחנו מבינים לגמרי מה הוא "עצמיים" שלנו קיימים. זה יכול להיות נראה כי מערכת יחסים זו בפרט, שהיא אחרת של שיתוף פעולה הדדי בהרבה תאים, איברים וחיידקים גוף ייעוץ משלוח דבר אחד אחר: הכבוד הלמשתייך לגוף ש. התאים והאיברים שלנו במיוחד אלה כוונות להצטרף קולקטיבי לשרת אורגניזם השלם שלך, עם את, סקרנות עצמית דאגה עצמית. כולם עובדים בעיקר על בסיס תכנית הדדית, שמירה על איזון והומאוסטזיס הכרחי לשגשוג והתפתחות תקינה של כל. הם לטרוף רק את מה שהכרחיים לתרומה שלו או שלה ואולי כנראה הכי אופטימלי. 


לדון הדדי לתאי גוף, האיברים תמיד מודעים למצבו של הגוף הופך אותם מסוגל מייד להסדיר את הגמישות בעת חשובה, שמירה קולקטיבית האופטימלית. מה פועל תשומת הלב שלנו זכה גומלין זה עשוי להיות יכול להיות יום, נדיר, קשה? החיים שלנו מוקדש למימוש היום המלא כדי ליהנות בעצמנו ואילו בזמן זהה עושה ניסיון להתרחק מכאב, סבל. אנחנו נולדים, אנחנו לנווט על ידי המאבקים ואתגרים של פעם בחיים, ושפע של חלופות עם העלות ובפועל מניעה, אנחנו מנסים לתמרן לנוער שלנו לחשוב על אחד אז אנחנו מתים. החיים שלנו הוא לגמרי מירוץ לזמן מהיר, מה שהופך את הניסיון להישאר בחיים, מחשש שהסוף הבלתי נמנע שלנו. אם אני להשיג את זה, לכוון וסוף החיים אנו מגלים שזה לא שווה את זה. אולי אתה רוצה שאנחנו צריכים כל הזמן לחלוטין מטרה חסרה בפועל ומטרה של הקיום שלנו שונה לחלוטין? אם לא עלה מעלינו קיום הנוכחי אגוצנטרי, סובייקטיבי והאכפתיות להתחיל אנוכיות אלטרואיסטי - דומה לאלמנטים המרכיבים את גופנו שלנו - אנחנו יכולים להשיג בחיים של תודעה חדשה לגמרי, קולקטיבי אחד דברים בני ברוך רבים, מובנים אָדָם. כמו שאנחנו מדברים אנחנו יכולים להיות דוגמאות של אנשים ש, אנוכי, אינדיבידואליסטית ולייעל להתחבר עם אחד מהמטרה הטיפוסית רבות והשונה. קבוצות, נופש קבוצת פעולות, צבאי, הכשרה, מדע הוא די יצירות אמנות שונות לחלוטין לעתים התקרבו עם מטרה לייצר את אחד הרבה דברים ביחד. בעיצומו של טקטיקות לעתים קרובות ממש מרגיש התרוממות גורם אחד בגלל שיתוף הפעולה שלהם. חברי קהילות כזה יכול להתעלם מהם, לדלג על האוכל, השתייה, שינה חסרה פעילות הדדית נמסה עצומה. אבל עובדה זו, "הגיע לכאן לנפוץ" היא כל כך קצרה הם לא הולכים סביבו איזה סוג של חומרים לתגמל את עצמי העברה כדי לשמור הקבוע לקיום הפיזי שלהם והאמת שלו אבל בהחלט אין גורם כגון ודאות מוחלטת שאנחנו מסוגלים גדולים הרבה רמה גבוהה יותר. תרבות אמיתית של שיק בדיוק זהה צעיף (כמו "אווטאר") ספרות (סדרת המשאלה "בסיס" של אסימוב ל, ושווה ערך לביולוגיה מדע, פסיכיאטריה, סוציולוגיה, פיסיקה, קוסמולוגיה, אנו מוצאים אזכור והוכחה לקשרים היא שלנו . 


האלמנטים הזהים בלתי נמנעים יכולים להיות אולי היינו הצצה היחסים אלה בדרך כלל בונה הסוג. רעיונות כמו "חוכמת ההמונים", "אינטליגנציה קולקטיבית" שהושגה. "עיקרון גאיה" של "תודעה הפלנטרית" הוא מודע ליאומן כאמא זה הוזכר בהרחבה. מענקים כאמורים, מדריך הזדמנות תאוריות של בניית מותג אנושות כניסה קיבוצית חדשה מעבר לזמן, אזור ותנועה. זה יכול להיות חלום יכול להיות ניצול טבעי יותר. נקודת המבט של הדמות של השיפור שלנו בדרך כלל אינו מופרד מ, אנשים. אנחנו סוג של חייבים להיות אחד שמשפר כניסה עם הכוונה להבטיח עמידה בסדק בהמשך הפיתוח הפרוע ומוצלח. שאסון עולם יכולת שינוי דומה זה ברור בעיות בלתי פתירות כיום אין תשובה אחת, בכל מקום במקרה כל האזורים השונים בפריסה ארצית. נצליח נחשב אך ורק אחד מרבים אחרים. מטרה טובה אגואיסטית, נקודת מבט הסובייקטיבית של קיום הדדי, המשרתת דרך נוספת לכולנו באופן קולקטיבי. אינטליגנציה קולקטיבית גדולים יותר דווקא מאוחר יותר המשיכו, להיכנס לאתר ומיקום יספק לנו את הגמישות ללכת מציאות הקוונטית המקוונות יש לנו עכשיו למעשה כבר במחקר שיטה שמתאימה שותפים נדיבים. אתה מקבל כוח רצון נחמד, קולקטיביים דומה למבקרים דורש אובייקטיבי, נקודת מבט אובייקטיבית שיטתית, השקפת העולם הנוכחית אינדיבידואליסטית, סובייקטיבי. מכוונה להגיע למצב מצוין שלישי מתאים יותר מאיתנו עכשיו מעל הכוונה דבר אחד. יש לנו היסטורי קודם כבר יודעים שאחרי שאתה רק מנסה ליצור קשרים אנושיים לחיזוק החיים הנוכחיים שלנו - טובה האופנתית של החברה הדמוקרטית שלנו, ליברלי - ראש של דבר אנחנו בני ברוך נופלים בחזרה להרגלים לא בריאים ולהתחיל להשתמש באחד מהישגים רבים של אחרים. 
בני ברוך
בלוג
מאמרים